Neler Yapıyoruz?

Startup Labs, melek yatırım öncesi startuplar için İstanbul Startup Angels tarafından uygulanan bir hızlandırma programı kapsamıdır. Geleneksel sektörleri teknoloji ile buluşturan, yüksek potansiyelli ve sürdürülebilir girişimcileri destekleyen bir hızlandırma programı olan StartupLabs, girişimlerin yatırım almak için en hazır hale gelmelerini sağlar.

IOT-Telco ve Neo Startup Labs girişimleri için iki farklı kolda düzenlenen dikey hızlandırma programları, girişimlere büyüme sağlamak adına sunulan sektörel network, uzmanlık ve yatırım desteği gibi birbiri üzerine eklenen gelişim aşamalarından oluşur.

Programa dahil edilen girişimler, öncelikle tohum yatırımla beslenerek, ekosistemin deneyimli mentörlerinden yönlendirme alırlar. İş geliştirme, ürün geliştirme, müşteri/portföy geliştirme, operasyonel altyapı ve danışmanlık destekleri alarak büyüme sürecine giren girişimler, geniş bir sektörel ağ içine girerek çok sayıda yatırımcı ve potansiyel müşteri ile bir araya gelme olanağına sahip olurlar.

Programın sonucunda girişimlerin evrim süreçlerini tamamlamalarıyla birlikte Demo Day düzenlenir. Devam yatırımının sağlanması adına yatırım ağları ile buluşturulan girişimlere globalleşme desteği sağlanır.

Neler Sağlıyor

Kurumsal İşbirliği

Mentor

Networking

Ofis

Profesyonel Hizmetler

Tohum Sermaye

Yatırımcılara Ulaşım

Hızlandırma Programları

IOT
Başvur
NEO
Başvur

Hızlandırma Programları

Buy Buddy

Loki

MobilMed

Most

Bagaj

11 Sight

Park Kolay

Smart Taxi

Anatolian Technologies

Paydaşlar