Türkiye’nin İlk ve Tek “Melek Yatırımcı Akademisi

İstanbul Startup Angels Melek Yatırımcı Akademisi, yatırımcı adaylarına kapsamlı bir eğitim vererek ekosisteme kazandıran Türkiye’nin tek yatırımcı akademisidir.

Uzman Mentör Kadrosu

Melek Yatırımcı Akademisi’ne katılan potansiyel ve aktif yatırımcılar, İstanbul Startup Angels’ın alanında uzman ve sektörde deneyim sahibi yatırımcı ve mentör ekibi tarafından rehberlik hizmeti alırlar.

Nitelikli Melek Yatırımcı Ağına Dahil Olma

Melek Yatırımcı Akademisi’ne katılarak donanım sahibi olan yeni melek yatırımcılar, İstanbul Startup Angels’ın yetkin yatırımcı ağına dahil olma ayrıcalığına sahip olurlar.

Melek Yatırımcı Akademisi

Melek Yatırımcı Akademisi, yüksek etki yaratacak potansiyel melek yatırımcılara bilgi ve vizyon kazandırmak amacıyla kurulmuş küresel eğitim platformudur.

İstanbul Startup Melek Yatırımcı Akademisi’ne, ikinci ve üçüncü nesil işletme sahipleri, yatırıma ilgi duyan seri girişimciler, aile ofisi sahipleri, ekonomik kalkınma uzmanları, politika geliştiriciler, kulukça/hızlandırma programları yöneticileri, teknoloji ve inovasyon merkezleri yöneticileri katılabilirler.

Melek Yatırımcı Akademisi’ne katılan yatırımcı adayları, melek yatırımcılığın dinamiklerini öğrenerek, global yatırım trendleri hakkında güncel bilgiler edinir ve bireysel yatırımcı yeteneklerini geliştirirler. Ayrıca yatırım süreçleri hakkında detaylı bilgiler edinir ve Türkiye’nin en seçkin yatırımcı ağına dahil olma ayrıcalığına sahip olurlar.

Melek Yatırımcı Akademisine Başvurun

Başvur

Paydaşlar