Colendi

Fintech

startupfon
startupfon
Colendi

Colendi tüketicilerin, şirketlerin ve finansal kuruluşların klasik bankacılığın sınırlamalarının ötesine geçebilmelerini sağlayan yenilikçi bir finansal servis platformudur.

Genel Bakış

Colendi, geleneksel bankacılıkla ilgili sınırların ötesinde tüketiciler, kurumlar ve finansal kurumlar için bankacılık hizmetlerini demokratikleştiren multifonksiyonel bir fintech platformudur. Colendi, banka hesabı olmayan üç milyardan fazla insanı ve kredi alamayan beş milyardan fazla insanı doğrudan etkileyen kronik bir finansal sorunu çözme hedefiyle ilerliyor.

Colendi, yapay zeka ve büyük veriden yararlanan yeni nesil finansal teknoloji çözümlerini birleştirerek puanlama algoritmalarına dayalı benzersiz hizmetler geliştirmektedir. Colendi, platform ortakları ve stratejik iş ortakları ile 7M kullanıcıya ulaşmış olup şimdi al sonra öde modeliyle kredilere ve diğer finansal hizmetlere hızlı ve kolay erişim sağlıyor. Colendi, kullanıcıların finansal okuryazarlık seviyelerini artırarak, mikro yatırım platformları aracılığıyla tasarruf etmelerine yardımcı olmayı hedeflemektedir.

startupfon

Bülent Tekmen

Kurucu Ortak
startupfon

Mihriban Ersin Tekmen

Kurucu Ortak