Techinvestor Academy

Startupfon teknoloji yatırımcı adaylarını eğiterek sektöre yeni yatırımcılar kazandırmak ve aktif yatırımcılara yeni ufuklar açıp, onlara deneyim ve vizyon kazandırmak amacıyla kurulmuştur.

Türkiye'nin en kapsamlı Teknoloji Yatırımcılığı Akademisi

Startufon Techinvestor Akademisi, yatırımcı adaylarına kapsamlı bir eğitim vererek ekosisteme kazandıran Türkiye’nin en kapsamlı yatırımcı akademisidir.

Uzman yatırımcı kadrosu ile eğitim fırsatı

Techinvestor Akademi’ye katılan potansiyel ve aktif yatırımcılar startupfon ekibi ve diğer yatırımcılardan eğitim alırlar

Yetkin Yatırımcı Havuzuna Dahil Olma

Techinvestor Akademiye katılarak donanım sahibi olan yeni yatırımcılar, Startupfon'un yetkin yatırımcı ağına dahil olma ayrıcalığına sahip olurlar.

academy landing

Techinvestor Academy

Potansiyel teknoloji yatırımcılarına bilgi ve vizyon kazandırmak amacıyla kurulmuş eğitim platformudur. Startupfon techinvestor Akademisi’ne, ikinci ve üçüncü nesil işletme sahipleri, yatırıma ilgi duyan seri girişimciler, aile ofisi sahipleri, ekonomik kalkınma uzmanları, politika geliştiriciler, kulukça/hızlandırma programları yöneticileri, teknoloji ve inovasyon merkezleri yöneticileri katılabilirler. techinvestor akademisine katılan yatırımcı adayları,teknoloji yatırımcılığının dinamiklerini öğrenerek, global yatırım trendleri hakkında güncel bilgiler edinir ve bireysel yatırımcı yeteneklerini geliştirirler. Ayrıca yatırım süreçleri hakkında detaylı bilgiler edinirler.

kişi
kişi
kişi
kişi
kişi

Bültenimize üye ol, gelişmeleri takip et