Hakkımızda

Startupfon, teknoloji alanında erken aşama girişimlere yatırım yapan bir girişim sermayesi fonu ve co-invest platformudur.

Generic placeholder image

Biz Kimiz?

Startupfon, teknoloji alanında erken aşama girişimlere yatırım yapan bir girişim sermayesi fonu ve co-invest platformudur. Yaygın iletişim ve iş ağı ile ülke çapında gerçekleştirilen girişimlerin büyük çoğunluğunu öncelikli olarak değerlendirmeye alan Startupfon, titiz ve hızlı bir çalışma sonucunda havuzuna topladığı değerli girişimleri, co-invest fırsatı olarak yatırımcılara sunmaktadır.

Yatırım Felsefesi

Startupfon, portföy şirketleri için yaşam döngüleri boyunca değer yaratır, mentorluk sağlar ve büyümeleri için geniş networku ile destek olur. Startupfon'un yatırım profesyonellerinden oluşan ekibi, son derece seçici davranarak her yıl binlerce şirketi inceler, seçilen yönetim ekipleriyle görüşür ve derinlemesine bir Due Diligence sürecinden sonra Startupfon üyeleri ile paylaşır. Startupfon’un deneyiminden faydalanarak proaktif olarak girişimleri belirleyip takip edebilir ve diğer yatırımcılara kapalı olan yatırım turlarına erişim sağlayabilirsiniz. Startupfon’un yatırımcılara sunduğu her girişim öncesinde güvenilir VC fonlarından yatırım almıştır.

Generic placeholder image

Ekibimiz

...
Gülsüm Çıracı

Kurucu Ortak

...
Damla Ilıca

Yatırım Müdürü

...
Ceren Başaran

Yatırımcı İlişkileri Uzmanı

...
Nazlı Siyok

Analist

...
Mustafa Yıldız

Yazılım Uzmanı

...
Abdullah Şimşek

Yazılım Uzmanı

...
Ahmet Vargez

Yazılım Uzmanı

Yatırım Komitesi

...
Gülsüm Çıracı
...
Oğuzhan Aygören
...
İlker Savuran

Danışma Kurulu

...
Göktekin Dinçerler
...
Yiğit Tatış
...
Burak Günay
...
Ahmet Ergin
...
İhsan Ahmet Turgut
...
Can Deldağ
...
Abdurrahim Eke