Hakkımızda

Startupfon, teknoloji alanında erken aşama girişimlere yatırım yapan bir girişim sermayesi fonu ve co-invest platformudur.

resim

Biz Kimiz?

Startupfon, teknoloji alanında erken aşama girişimlere yatırım yapan bir girişim sermayesi fonu ve co-invest platformudur. Yaygın iletişim ve iş ağı ile ülke çapında gerçekleştirilen girişimlerin büyük çoğunluğunu öncelikli olarak değerlendirmeye alan Startupfon, titiz ve hızlı bir çalışma sonucunda havuzuna topladığı değerli girişimleri, co-invest fırsatı olarak yatırımcılara sunmaktadır.

Yatırım Felsefesi

Startupfon, portföy şirketleri için yaşam döngüleri boyunca değer yaratır, mentorluk sağlar ve büyümeleri için geniş networku ile destek olur. Startupfon'un yatırım profesyonellerinden oluşan ekibi, son derece seçici davranarak her yıl binlerce şirketi inceler, seçilen yönetim ekipleriyle görüşür ve derinlemesine bir Due Diligence sürecinden sonra Startupfon üyeleri ile paylaşır. Startupfon’un deneyiminden faydalanarak proaktif olarak girişimleri belirleyip takip edebilir ve diğer yatırımcılara kapalı olan yatırım turlarına erişim sağlayabilirsiniz. Startupfon’un yatırımcılara sunduğu her girişim öncesinde güvenilir VC fonlarından yatırım almıştır.

resim

Ekibimiz

Ekip Üyesi
Gülsüm Çıracı

Kurucu Ortak

Ekip Üyesi
Damla Ilıca

Yatırım Müdürü

Ekip Üyesi
Nazlı Siyok

Yatırım Lideri

Ekip Üyesi
Kağan Hüdaverdi Merpez

Analist

Ekip Üyesi
Mustafa Yıldız

Yazılım Uzmanı

Ekip Üyesi
Abdullah Şimşek

Yazılım Uzmanı

Ekip Üyesi
Ceren Temur

Stajyer

Yatırım Komitesi

kişi
Gülsüm Çıracı
kişi
Oğuzhan Aygören
kişi
İlker Savuran

Danışma Kurulu

kişi
Göktekin Dinçerler
kişi
Yiğit Tatış
kişi
Burak Günay
kişi
Ahmet Ergin
kişi
İhsan Ahmet Turgut
kişi
Can Deldağ
kişi
Abdurrahim Eke

Kurumsal Bilgiler